بعدی در Live With Land Engine Land: افراد و مزایده های Shopify SEO

thumbnail

روز جمعه 17 ژوئیه ، سردبیر موتور جستجوگر زمین ، جورج نگوین ، میزبان بحث در مورد اجرای سایت تجارت الکترونیکی در Shopify و چگونگی بهینه سازی سایت Shopify برای رتبه بندی بهتر جستجو خواهد بود.

همه گیر کورو ویروس رفتار خرید را به صورت آنلاین تغییر داده و مشاغل با مراجعه به سیستم عامل هایی مانند Shopify سازگار شده اند تا بتوانند به مشتریان خود ادامه دهند.

افزایش فروشندگان تجارت الکترونیکی اما به معنای افزایش رقابت برای دیدن ارگانیک و خریداران است. در این قسمت از Live with Search Engine Land ، در مورد این چالش ها و فرصت های ذاتی برای اجرای سایت تجارت الکترونیکی در Shopify در این ایام پر تلاطم و همچنین اینکه صاحبان فروشگاه (و سئو هایی که با آنها کار می کند) باید بدانند بحث خواهیم کرد. در مورد بهینه سازی سایتهای Shopify برای جستجو.

مطالب مرتبط  چگونه نمادهای Lighthouse را با عملکرد سفارشی در Google Sheets نشان دهیم

میهمانان جورج شامل موارد زیر هستند:

  • کریس لانگ ، مدیر ارشد SEO ، Go Fish Digital
  • ران دیوریو ، مدیر کل ، فروشگاه اکونومیست و Learning.ly

گپ ساعت 1 بعد از ظهر برگزار می شود. EST این جمعه. ما به 100 نفر اجازه می دهیم تا در جلسه حضور یابند تا بحث را بصورت زنده تجربه کنند و سوالی بپرسند. سپس ویدیوی این جلسه را برای لذت بردن مخاطبان بزرگتر موتور جستجوگر زمین ارسال خواهیم کرد. اگر می خواهید بخشی از جلسه باشید لطفا این فرم را پر کنید. ما برای 100 نفر اول ثبت نام شده تأیید خواهیم کرد.

مطالب مرتبط  Google در مورد واجد شرایط بودن ، زمان اعتبار اعتبارهای تبلیغاتی SMB ، شفافیت می بخشد

ما در Search Engine Land امیدواریم که این سری از مباحث زنده ، سخنرانی ها ، آموزش ها و ملاقات ها به همه کمک کنند تا در مورد تاکتیک ها و بهترین شیوه ها به روز و تند باشند. اگر ایده ای برای جلسه دارید یا می خواهید به یک پانل بپیوندید ، به [email protected] ایمیل بفرستید یا اینجا را ارسال کنید.

یک جلسه اخیر را در زیر مشاهده کنید و بقیه جلسات را در کانال YouTube YouTube Search Engine مشاهده کنید.

The post Next on Live with Search Engine Land: صندوق های مسافرتی و بیرونی Shopify SEO برای اولین بار در Land Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top