بعدی در Live با موتور جستجو زمین: آینده AMP و آنچه باید در نظر بگیرید قبل از Google الزامات Top Stories را برمی دارد

thumbnail

روز پنجشنبه ، 18 ژوئن ، سردبیر موتور جستجو زمین ، جورج نگوین ، میزبان بحث و گفتگو خواهد بود مت درویل ، مدیر SEO در BuzzFeed.

گفتگو با توضیح برنامه های Google برای AMP آغاز می شود ، سپس در مورد عواملی که باید در نظر بگیرید قبل از انجام هرگونه تغییر در استراتژی AMP ، چالش ها و فرصت هایی که ممکن است ناشران هنگام وقوع سوئیچ با آن روبرو شوند ، بحث خواهد کرد و اینکه آیا خود چارچوب از این تغییر جان سالم به در می برد.

مطالب مرتبط  از حضور در رویدادهای حضوری در سال 2021 چه احساسی دارید؟ به نظرسنجی کوتاه ما پاسخ دهید

گپ ساعت 1 بعد از ظهر برگزار می شود. EDT و ما به 100 نفر اجازه خواهیم داد تا جلسه را بصورت زنده تجربه کنند و سؤال کنند. سپس ویدیوی این جلسه را برای لذت بردن مخاطبان بزرگتر موتور جستجوگر زمین ارسال خواهیم کرد.

اگر می خواهید بخشی از جلسه باشید لطفا این فرم را پر کنید. برای 100 نفر اول ثبت نام شده ، تأییدها و پیوند دسترسی به بحث را برای شما ارسال خواهیم کرد.

ما در Search Engine Land امیدواریم که این سری از مباحث زنده ، سخنرانی ها ، آموزش ها و ملاقات ها به همه کمک کنند تا در مورد تاکتیک ها و بهترین شیوه ها به روز و تند باشند. اگر ایده ای برای جلسه دارید یا دوست دارید به یک پانل بپیوندید ، به [email protected] ایمیل بفرستید.

مطالب مرتبط  SEL 20200803

آخرین جلسه زیر را تماشا کنید:

The post Next on Live with Search Engine Land: آینده AMP و آنچه را باید در نظر بگیرید قبل از اینکه گوگل نیازهای Stories را بلند کند ، برای اولین بار در Land Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top