برنامه های افزودنی تبلیغاتی Microsoft Advertising به موقع برای تعطیلات موجود است

thumbnail

افزونه های تبلیغاتی اکنون برای حساب های Microsoft Advertising در ایالات متحده در دسترس هستند. این موارد مشابه برنامه های افزودنی تبلیغاتی Google Ads هستند ، از جمله امکان انتخاب از لیست رویدادها یا مواردی مانند کریسمس ، جمعه سیاه یا دوشنبه سایبری. جزئیات و تاریخ های تبلیغات نیز در تبلیغات متنی Microsoft Advertising نشان داده می شوند ، همانطور که در مثال زیر نشان داده شده است.

می توانید برنامه های افزودنی تبلیغاتی را در سطح حساب ، کمپین یا گروه تبلیغات تنظیم کنید.

بخاطر داشته باشید که صفحه مقصد تبلیغات شما باید شامل جزئیات تبلیغات باشد ، بنابراین قبل از شروع تبلیغات حتماً در آن مکان مطمئن باشید.

مطالب مرتبط  چه چیزی پشت نشان است که لایه اعتماد محلی Google را تأمین می کند؟

تبلیغات بازرگان در تبلیغات خرید. افزونه های تبلیغاتی را نباید با تبلیغات تجاری اشتباه گرفت. تبلیغات بازرگان در تبلیغات خرید (و اکنون لیست های خرید رایگان در Google) نمایش داده می شود. Google و Microsoft هر دو از تبلیغات بازرگان در مراکز تجاری مربوطه خود پشتیبانی می کنند.

نمایش تبلیغات بازرگان در خرید متفاوت است. به عنوان مثال ، گاهی اوقات به عنوان “پیشنهاد ویژه” یا قیمت با نمایش های تبلیغاتی (“74.99 دلار با کد”) در پایین آگهی نشان داده می شوند. می توانید آنها را در فیدهای محصول یا حسابهای Merchant Center خود تنظیم کنید.

مطالب مرتبط  خریدهای اینترنتی در تعطیلات آخر هفته تعطیلات به رکوردهای جدیدی دست می یابد

چرا اهمیت می دهیم پیشنهادات تبلیغاتی می توانند تبلیغات شما را از رقبا جدا کنند. در دسترس بودن برنامه های افزودنی تبلیغاتی در Microsoft Advertising به این معنی است که اکنون می توانید تبلیغات خود را در کمپین های Microsoft و Google خود برای همگام سازی همگام سازی کنید. مایکروسافت تبلیغات همچنین یک مرکز خرده فروشی با بینش و منابع مربوط به تعطیلات را برای خرده فروشان راه اندازی کرد.

پست برنامه های افزودنی تبلیغاتی تبلیغات مایکروسافت که به موقع برای تعطیلات موجود است اولین بار در Search Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top