برنامه ریز عملکرد Google پشتیبانی از تاخیر در تبدیل و بودجه های مشترک را اضافه می کند

thumbnail

این شرکت روز دوشنبه اعلام کرد که گوگل سه ویژگی جدید به Performance Planner ، ابزار پیش بینی تبلیغات تبلیغات خود اضافه کرده است. برنامه ریز عملکرد اکنون می تواند تأخیر تبدیل را به حساب آورد و بودجه های مشترک را از طریق کمپین های جستجو و همچنین برنامه های تبلیغاتی پشتیبانی می کند که توسط سایر ذینفعان قابل مشاهده و ویرایش است.

تصویری از ویژگی اشتراک گذاری جدید برنامه ریز عملکرد. منبع: Google.

چرا اهمیت می دهیم

قادر به تأخیر در تأخیر بین کاربر هنگام کلیک بر روی یک تبلیغ و هنگام انجام یک عمل تبدیل می تواند به تبلیغ کنندگان کمک کند تا پیش بینی های مربوط به تبلیغات دقیق تر را بدست آورند. پیش بینی های بودجه مشترک ممکن است ابزار عملکرد برنامه ریز را برای تبلیغ کننده هایی که در این راه مدیریت تبلیغات خود را دارند ، مفیدتر کند. و ، ایجاد آگهی دهندگان برای به اشتراک گذاشتن برنامه های عملکردی خود ، از همکاری با سایر ذینفعان پشتیبانی می کند.

مطالب مرتبط  شورت اجتماعی: قانون 20٪ فیس بوک ، Pinterest Story Pins ، گزینه های ایمنی برند Reddit

اطلاعات بیشتر در مورد اخبار

  • بودجه های مشترک با کمپین هایی که بخشی از یک آزمایش هستند کار نمی کنند.
  • انواع کمپین های زیر واجد شرایط تأخیر در تبدیل هستند (همچنین به عنوان “گزارش تاخیر در تبدیل” شناخته می شوند): کمپین های جستجو ، کمپین های برنامه برای نصب و کمپین های برنامه برای تعامل.
  • عملکرد برنامه ریز برای Google Ads در ماه مه سال 2019 معرفی شد.
مطالب مرتبط  آمدن در Live با موتور جستجو زمین: سری سه روزه ویژه در زمینه جستجوگرها برای توسعه دهندگان

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه استفاده از Product Planner ، مقاله ما را بخوانید برنامه ریز عملکرد Google Ads می تواند به پیش بینی عملکرد در حساب ها کمک کند.

The post Google Performance Planner پشتیبانی از تأخیر در تبدیل را اضافه می کند و بودجه های مشترک برای اولین بار در Land Engine Land ظاهر می شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top