با کارشناسان Adobe ، Microsoft و موارد دیگر در SMX آموزش دهید

ماه آینده ، کارشناسان Search Engine Land در حال همکاری با بازاریاب های ارشد از مارک های جهانی هستند – مانند مایکروسافت و Adobe – و آژانس های پیشرفته – از جمله Page Zero Media و RankHammer – برای راهنمایی شما از طریق تجزیه و تحلیل بازاریابی جستجو در گزارش SMX، آنلاین 23 فوریه. اکنون نقطه خود را ایمن کنید – نرخ اوایل پرنده شنبه 6 فوریه منقضی می شود!

99 دلار دسترسی All Access شما باز می شود سفرهای جدید SEO و PPC برای یادگیری که به حل مسائل مهم تجزیه و تحلیل می پردازد … از تنظیمات ابزار اندازه گیری تا شناسایی و رفع مشکلات مهم SEO ، ایجاد نیازهای گزارش سازمانی ، بهبود نتایج جستجوی ارگانیک ، تصمیم گیری مبتنی بر داده که نتایج قابل اندازه گیری دارد و موارد دیگر.

مطالب مرتبط  SEL 20200420

شما یک درک جامع از تجزیه و تحلیل جستجو ایجاد خواهید کرد ، و از طریق یک تجربه آموزش ساخت یافته پیشرفت می کنید که شما را با تاکتیک های عملی مجهز می کند تا کسب ترافیک ارگانیک بیشتر ، اجرای مبارزات PPC بهتر و کسب سود بیشتر.

با برخی از کارشناسان بازاریابی که در سفر شما را راهنمایی می کنند ، ملاقات کنید:

همچنین این فرصت را خواهید داشت با بلندگوها ارتباط برقرار کنید در طول وقت ملاقات های اضافی و اجتماع ، زندگی کنید و از آنها س specificالات خاصی بپرسید.

مطالب مرتبط  چگونه می توان از یک پیشنهاد SEO برنده استفاده کرد و از سکوت کردن "نه" جلوگیری کرد

منتظر چی هستی؟ به جمع 100000 بازاریاب که برای کمک به جستجوی بازاریابی Expo اعتماد کرده اند بپیوندید موفقیت در بازاریابی جستجو را بدست آورید برای بیش از یک دهه

نرخ های زودرس پرنده شنبه آینده ، 6 فوریه منقضی می شود. اکنون برای ثبت نام کنید کارت All Access خود را فقط با 99 دلار ایمن کنید.

پست آموزش با کارشناسان Adobe ، Microsoft و موارد دیگر در SMX اولین بار در Search Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top