این استارت آپ از AI استفاده می کند تا بتواند از ایموجی ها ، محتوای اجتماعی SMB ها استفاده کند

thumbnail

کمبود گزینه برای ابزارهای مدیریت رسانه های اجتماعی وجود ندارد. بیش از 300 فهرست در چشم انداز فناوری بازاریابی وجود دارد. و HelloWoofy هنوز در این مورد حضور ندارد ، اما این استارت آپ با هدف کمک به اتوماسیون در ایجاد محتوای اجتماعی برای مشاغل کوچک است. این شرکت از جمعه جدید با پلت فرم مدیریت رسانه های اجتماعی Hootsuite خبر داد.

ادغام Hootsuite. مانند هر راه حل martech ، ادغام ها برای رشد و نگهداری کاربر مهم هستند. HelloWoofy همچنین دارای ویژگی های برنامه ریزی است ، اما دارای پایگاه کاربر گسترده Hootsuite نیست. به جای رقابت با Hootsuite ، این ادغام باعث می شود HelloWoofy در بالای سکوی مدیریت جانبازان قرار بگیرد ، که با بیش از 20 شبکه اجتماعی ارتباط برقرار می کند و حدود 18 میلیون کاربر دارد.

با پیوند حساب های کسب و کار ، کاربران می توانند پستهایی را که توسط محتوای یادگیری دستگاه HelloWoofy محور ، پیشنهادات ایموجی و تصویر ارسال شده اند تشکیل دهند و محتوا را از طریق Hootsuite به هر یک از حساب های اجتماعی خود ارسال یا برنامه ریزی کنند.

مطالب مرتبط  Google ابزار پیوند disavow را به Search Search Console جدید منتقل می کند

تولید محتوا با کمک ماشین. آرژون رای ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت HelloWoofy گفت: “بگویید که شما یک کافی شاپ دارید ،” و ما می خواهیم در روز چهارشنبه در مورد کاپوچینوس ها و قهوه ها صحبت کنیم ، شما می توانید یک الگوی تعیین کنید و ووفی مراقب برنامه ریزی پست ها و مطالب را از کتابخانه خود بگیرید. ” وقتی می خواهید یک پست را بنویسید ، می گوید ، “این جادو است که با شروع به کپی کردن به عنوان تایپ ، شروع می شود.”

قابلیت autosuggestion به کاربرانی می دهد که شاید نمی دانند چه بگویند یا برای زمان تحت فشار قرار می گیرند ، پیشنهاداتی برای متن ، ایموجی ها ، تصاویر و هشتگ ها ارائه می دهد. او می گوید: این مجموعه شامل پست های مشتری است که در سرورهای خود میزبانی می شوند و همچنین “مکالمه هایی که هر روز در توییتر ، فیس بوک ، لینکدین اتفاق می افتد ، بنابراین این بیش از 150 میلیون مکالمه است.”

این نرم افزار emojis هایی را که در زمان واقعی برای روند سطح استفاده می شوند ، تجزیه و تحلیل می کند و می فهمد کدام یک از آنها عملکرد خوبی دارند. همچنین امکان ترجمه خودکار پست ها به یکی از چندین زبان دیگر نیز وجود دارد.

مطالب مرتبط  SEL 20200605

یک برنامه افزودنی مانند Grammarly Chrome ، پیشنهادات خودکار و ایموجی HelloWoofy را به هرکدام از صاحبان مشاغل سایت می نویسد ، ارائه می دهد. ویژگی Journal برای پست های وبلاگ با Medium ، WordPress و LinkedIn در آثار ادغام می شود.

چرا اهمیت می دهیم چندین برنامه زمانبندی و همکاری قدرتمند برای تیم های رسانه های اجتماعی وجود دارد. راه حل هایی مانند بافر برای کمک به کاربران در خودکار سازی تولید محتوا ، پیشنهادات روزانه ای را ارائه می دهند. چندین ابزار هوش مصنوعی نیز برای تولید محتوا وجود دارد. HelloWoofy با هدف ایجاد محتوا با کمک هوش مصنوعی به مشاغل کوچکی است که یک تیم اجتماعی در پشت آن ندارند. نسخه Pro سالانه 49 دلار قیمت دارد.

نقص خودکار در عملکرد وبلاگ نویسی نیز وجود دارد.

The post این راه اندازی با استفاده از هوش مصنوعی برای نشان دادن ایموجی ها ، محتوای اجتماعی SMB برای اولین بار در موتور جستجوگر زمین ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top