اکنون نامزدها باز هستند: جایزه موتور جستجو برای ارتقا D تنوع و گنجاندن در بازاریابی جستجو

thumbnail

در حالی که از سال 2020 به عنوان سال اختلال در بسیاری از مناطق جهان یاد می شود ، کشته شدن جورج فلوید ، برونا تیلور و آهماود آربری ، و همچنین تیراندازی اخیر جیکوب بلیک ، باعث شده است که جامعه ما و کشور ما با نژادپرستی سیستماتیک ، تعصب و عدم برابری که برای مدت طولانی ادامه داشته است.

در ماه ژوئن گذشته ، ما مانند سایر سازمان ها اعتراف کردیم که می توانیم برای ارتقا to تنوع در شرکت و جامعه بازاریابی که خدمت می کنیم ، کار بهتری انجام دهیم. در همان زمان ، ما متعهد شدیم که از امتیاز خود به عنوان دعوت کننده برای حمایت از تغییر استفاده کنیم و با استفاده از سیستم عامل خود نمونه های برجسته خود را برای برجسته کردن مشارکت های مهم متخصصان BIPOC در این جامعه نشان دهیم.

مطالب مرتبط  چگونه داده های جستجو می توانند تصمیمات تجاری بزرگتر آنلاین را آگاه سازند

به همین دلیل امروز ما اولین کار خود را آغاز می کنیم جایزه موتور جستجو برای ارتقا D تنوع و گنجاندن در بازاریابی جستجو برای تجلیل از آن افراد یا سازمانهایی که بر تغییرات واقعی تأثیر می گذارند.

امروز ، ما نامزدی هایی را می پذیریم که می توانند وارد شوند با کلیک بر روی این فرم. شما می توانید هر تعداد سازمان یا افراد را که احساس می کنید شایسته شناخت هستند معرفی کنید. ما از شما می خواهیم که ابتکارات خاص انجام شده توسط نامزد را برجسته کنید و در فرم نامزدی تماس کسی را که می تواند آن نامزدی را “دوم” کند ، درج کنید.

مطالب مرتبط  چگونه SEO ها به ترافیک و اختلال در بودجه نزدیک می شوند [Video]

آثار تا 9 اکتبر جمع آوری می شوند و برندگان در اواخر ماه اعلام می شوند.

لطفاً اینجا را کلیک کنید تا نامزدی را وارد کنید.

ما منتظر بزرگداشت بهترین ها در این انجمن هستیم.

پست نامزدها اکنون باز است: جایزه موتور جستجوی زمین برای پیشبرد تنوع و گنجاندن در بازاریابی جستجو اولین بار در Search Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top