اکنون اشکال اقدامات دستی Google برطرف شده است

thumbnail

Google تأیید کرده است که اشکالی را برطرف کرده است که بعضی از سایتها با عملکردهای دستی آن اقدامات دستی را در کنسول جستجوی Google مشاهده نمی کنند. دانیل وایزبرگ از گوگل گفت صبح دوشنبه ، “همه چیز باید به حالت عادی برگردد.”

اقدامات دستی ناپدید شدند. برای برخی از سایتهایی که اقدامات دستی داشتند ، اعلانهای اقدامات دستی از Google Search Console ناپدید شدند. این از چهارشنبه 18 نوامبر آغاز شد و از صبح امروز ، دوشنبه ، 23 نوامبر حل و فصل شد.

تأثیر کوچک دانیل وایزبرگ از گوگل گفت این مسئله ثابت است و “این فقط تعداد کمی از سایتها را تحت تأثیر قرار می دهد.” دشوار است بدانید که آیا این بدان معنی است که فقط درصد کمی از سایتها را با اقدامات دستی تحت تأثیر قرار داده است یا فقط تعداد کمی از سایتها را که از Google Search Console استفاده می کنند تحت تأثیر قرار داده است. من تصور می کنم ، فقط تعداد کمی از سایتها در Search Console اقدامات دستی دارند.

مطالب مرتبط  از حضور در رویدادهای حضوری در سال 2021 چه احساسی دارید؟ به نظرسنجی کوتاه ما پاسخ دهید

اقدامات دستی برگشته است. گوگل نه تنها اقدامات دستی را که اکنون نمایش داده می شوند تأیید کرده است ، بلکه سئوکاران نیز چنین هستند:

اقدام دستی چیست؟ هنگامی که یک بازرسان انسانی در Google تشخیص داد که صفحات موجود در سایت با دستورالعمل های کیفیت مدیر وب سایت Google سازگار نیستند ، Google اقدام دستی علیه یک سایت خواهد کرد. این اقدامات دستی در Google Search Console نمایش داده می شوند و تا زمان برداشته شدن عملکرد دستی در آنجا بمانید. می توانید در اینجا درباره این اقدامات دستی بیشتر بیاموزید.

مطالب مرتبط  Adthena راه حل بینش جستجوی محلی گرانول را راه اندازی می کند

چرا اهمیت می دهیم غالباً مشاهده پیام “مشکلی مشاهده نشد” در مشاهدهگر اقدامات دستی در کنسول جستجوی Google دلیل بر لبخند زدن و جشن گرفتن است ، خصوصاً اگر سایت دارای عملکرد دستی باشد. اکنون باید اقدامات دستی خود را بررسی کنید تا تأیید کنید که سایت های تحت مدیریت شما مجازات ندارند.

ارسال اشکال اقدامات دستی Google اکنون برطرف شده است اولین بار در Search Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top