اکنون ، بازرگانان Shopify می توانند به سرعت کاتالوگ های خود را به پین ​​های قابل خرید تبدیل کنند

thumbnail

یک برنامه جدید ایجاد تجارت محصولات قابل خرید در Pinterest را برای تجار Shopify بسیار آسان تر می کند.

برنامه اختصاصی Pinterest در فروشگاه برنامه Shopify به بازرگانان امکان می دهد تا کالاهای کالاهای خود را در Pinterest بارگذاری کنند. این می تواند به طور خودکار روزانه محصولات Pin Pins را در Pinterest به روز کند و برچسب گذاری را اضافه کند تا بتواند عملکرد را ردیابی و اندازه گیری کند. همچنین یک رابط تبلیغات برای اجرای پین محصولات تبلیغاتی نیز وجود دارد.

اکنون در ایالات متحده و کانادا زندگی می کند و به کشورهایی که در هفته های آتی تبلیغات Pinterest در دسترس است ، منتقل می شود

چگونه کار می کند برای شروع ، پس از نصب برنامه Pinterest ، به سادگی یک برچسب را به سایت خود تبلیغ کنید. سپس کاتالوگ محصولات خود را بارگذاری کرده و منتشر کنید تا کالاهای موجودی خود را به Pinterest ارسال کنید.

مطالب مرتبط  تا 100 دلار تخفیف در Search Marketing Expo را از دست ندهید

برگه فروشگاه در Pinterest ، یک برگه “فروشگاه” در نمایه شما نشان داده می شود. کاربران می توانند بر روی آن کلیک کنند تا همه پین ​​های فعال محصولات قابل خرید شما را ببینند.

یک برگه فروشگاه روی پروفایل های Pinterest تاجران نشان داده خواهد شد.

چرا اهمیت می دهیم این یک بی فایده برای تجار Shopify است. پینترست 367 میلیون کاربر فعال ماهانه دارد و این شرکت می گوید ترافیک ارسال شده به سایت های خرده فروشی در سال گذشته 2.3 برابر افزایش یافته است.

این همچنین یک ادغام مهم برای Pinterest است ، که متدولوژیکی (آهسته بخوانید) در ارائه راه حل های مقیاس پذیر بازاریابی تجارت الکترونیکی بوده است. بیش از یک میلیون بازرگان در Shopify وجود دارند و این امکان را می دهند که به طور خودکار کاتالوگ محصولات خود را به پین ​​های قابل خرید تبدیل کنند – و تبلیغات – باید تعداد خرده فروشان را که روی این سیستم عامل هزینه می کنند ، افزایش دهد. پینترست گفت تعامل کاربر با پین محصولات قابل فروش 44 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.

مطالب مرتبط  20201124 SEL مختصر

The post اکنون ، بازرگانان Shopify می توانند به سرعت کاتالوگ های خود را به پین ​​های قابل حمل تبدیل کنند ، برای اولین بار در موتور موتور جستجو ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top