اطلاعات کلیدی جدید از جان مولر گوگل در SMX

thumbnail

در SMX سه شنبه ، جان مولر ، سرپرست تیم روابط جستجو در Google ، سخنرانی ای با عنوان “جستجوی Google # 2020: چه چیز جدیدی برای سئوکاران مهم است”. اگر آن را از دست نداده اید ، می توانید سخنرانی مورد نیاز را در SMX Virtual تماشا کنید. مولر مروری بر آنچه در جستجوی Google در سال جاری تغییر کرده است و آنچه در سال 2021 انتظار می رود داشت. ما سپس در طی پرسش و پاسخ حفاری کردیم و در آنجا چیزهای جدیدی را یاد گرفتیم که قبلاً نشنیده ایم.

آنچه با جستجوی Google در سال 2020 تغییر کرد

مولر توضیح داد که گوگل به طور مداوم در حال تغییر است و خاطرنشان کرد که 3،600 تغییر را در سال 2019 با بیش از 380،000 آزمایش در طول سال انجام داده است.

گوگل یک سایت با نام تجاری جستجوی مرکزی Google را جایگزین Google Webmaster Central قدیمی کرد. Google به تلاش خود برای ایجاد نمایه همراه اول ادامه داد. این مهلت تا مارس 2021 است. توجه داشته باشید ، مولر در س&ال و پاسخ توضیح داد كه Google هنوز سایتهایی را كه برای موبایل مناسب نیستند فهرست خواهد كرد ، بنابراین اگر سایت موبایلی ندارید ، خوب خواهید شد. او همچنین تمام تغییرات ساختاری داده ها را برای پشتیبانی از رویدادهای COVID-19 لمس کرد – موارد زیادی وجود داشت ، به روزرسانی کنسول جستجو و تغییرات طی سالها. و البته ، به روزرسانی های مختلف رتبه بندی جستجوی گوگل.

صفحه به روز رسانی تجربه

فقط سیگنال های رتبه بندی جستجوی تلفن همراه. مولر توضیح داد که به روزرسانی Page Experience در ماه مه 2021 منتشر خواهد شد. چند موردی که ما آموختیم این است که این فاکتور رتبه بندی فقط برای جستجوی تلفن همراه اعمال می شود. من در مورد پرسش و پاسخ از مولر در این مورد سال کردم و او توضیح داد که به طور خاص حیات اصلی وب (معیارهای LCP ، FID و CLS) فقط برای سیگنال های رتبه بندی جستجو فقط در تلفن همراه است. جنبه های دیگر به روزرسانی تجربه صفحه ، مانند HTTPS ، مرور ایمن و سایر موارد در حال حاضر رتبه بندی سیگنال ها روی دسک تاپ هستند و باقی می مانند. اما سیگنالهای اصلی حیوانات وب فقط برای جستجوی تلفن همراه اعمال می شوند.

مطالب مرتبط  Google به غروب آفتاب تبلیغات گالری بتا ، تمرکز خود را بر روی پسوند تصویر

آیا این یک بروزرسانی بزرگ خواهد بود؟ من پرسیدم که آیا این یک به روز رسانی بزرگ و قابل توجه است. گفت مطمئن نیستم. مولر گفت که نمی داند ، اما او گفت که تیم جستجو روی این تغییرات رتبه بندی کار می کند. وی گفت که از آنجا که آنها زمان زیادی را صرف این عامل رتبه بندی می کنند ، تصور می کند که این یک بروزرسانی قابل توجه خواهد بود اما گفت که دانستن آن در حال حاضر دشوار است.

طرح پرسش و پاسخ کوچک شد

گوگل طرح سوالات متداول را در سال 2019 اضافه کرد و در سال 2020 دستورالعمل های مربوط به داده های ساختار یافته را سخت تر کرد. مولر توضیح داد که در طول سال ، Google شروع به اندازه گیری کرد که کدام سایت ها نتایج غنی پرسش و پاسخ را در جستجو نشان می دهند. وی گفت که برخی از مردم با استفاده از آن زیاده روی می کنند و آن را به همه چیز اضافه می کنند ، بنابراین Google باید با توجه به کسانی که در نتایج جستجو نشان می دهند ، انتخاب شود. گوگل این کار را قبلاً با نتایج غنی قبلی انجام داده بود.

وضعیت ابزار نمایه سازی را درخواست کنید

حدود دو ماه پیش ، Google به طور موقت ابزار نمایه سازی درخواست را در Google Search Console به حالت تعلیق درآورد. ما فکر می کردیم تا الان برگردد ، اما دو ماه بعد است و هنوز برنگشته است. مولر در پرسش و پاسخ به ما گفت که اخیراً پیام هایی را به تیم Search Console ارسال کرده است که نشان می دهد جامعه SEO از ناراحتی این ویژگی هنوز برطرف نشده است. وی گفت که تیم این گزارش را جدی گرفته و امیدوار است که این گزارش قبل از پایان سال بازگردد. وی افزود که “همه چیز ممکن است پیش بیاید و همه چیز را به تأخیر بیندازد” ، اما خوش بین است که به زودی برمی گردد. مولر گفت که وی شخصاً تیم را تحت فشار قرار می دهد تا راه حلی پیدا کند.

مطالب مرتبط  Google Ads YouTube را به قسمت Attribution وارد می کند ، اسناد داده محور را به تبلیغ دهندگان بیشتری گسترش می دهد

تنوع

تنوع و گنجاندن موضوعی در مورد SMX بود ، و مولر توضیح داد که تنوع در SEO بسیار مهم است. شنیدن از افراد جدید و متفاوت برای این دیدگاه ها و بینش ها مهم است. به گفته وی ، این به سایت های شما کمک می کند تا عملکرد و رتبه بهتری داشته باشند. مولر گفت ، نکته اصلی این است که این یک کار درست است. در مورد تنوع در نیروی کار ، سخنرانان خود در رویدادها فعال باشید و از سازمان هایی مانند Women In Tech SEO و UnitedSearch پشتیبانی کنید.

خیلی بیشتر…

ارائه و سخنرانی بسیار پر از حسن SEO است. نه فقط شامل مواردی که در بالا خلاصه کردیم بلکه موضوعاتی مانند رایگان خرید Google ، SEO JavaScript ، Google Discover ، Web Stories و موارد دیگر. ثبت نام کنید تا در صورت از دست دادن صحبت های مورد نیاز در SMX ، آن را تماشا کنید.

The post اطلاعات کلیدی جدید از جان مولر گوگل در SMX اولین بار در موتور جستجوی Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top