اشکالات بیشتر جستجوی Google: مهمترین فهرست نمایه سازی داستان ، تأخیر گزارش پوشش

thumbnail

اواخر جمعه ، Google تأیید کرد که یک مشکل نمایه سازی دارد که به طور خاص بر محتوای نمایش داده شده در بخش Top Stories در جستجوی Google تأثیر می گذارد. علاوه بر این ، حدود دو هفته است که گزارش پوشش کنسول جستجوی Google به روز نشده است که به طور غیرمعمولی به تأخیر می افتد.

مسئله نمایه سازی. گوگل گفت یک مسئله نمایه سازی وجود دارد که عصر جمعه حدود چهار ساعت طول کشید. ساعت 6:00 بعد از ظهر شروع شد. ET جمعه 11 سپتامبر 2020 و تا حدود ساعت 10:00 بعد از ظهر ادامه داشت. ET همان روز. گوگل در همان روز ساعت 8:45 بعد از ظهر موضوع را در توییتر تایید کرد. ET

گوگل گفت: “ما با نمایه سازی مقالات جدیدی که در Top Stories از حدود ساعت 3 بعدازظهر شروع می شوند ، یک مشکل نمایه سازی داشتیم.” “ما اکنون این مشکل را برطرف کرده ایم ، اگرچه ترمیم کامل احتمالاً چند ساعت طول می کشد ، شاید هم کمتر.”

گوگل بعداً رفع آن را تأیید کرد و گفت که این مسئله تا ساعت 10:00 بعد از ظهر همان شب به طور کامل حل شد.

مطالب مرتبط  CTV و B2B: 3 دلیلی که تبلیغات تلویزیونی متصل را برای B2B معرفی می کنند

تأخیرهای گزارش پوشش علاوه بر این موضوع ، Google همچنان با گزارش پوشش کنسول جستجوی Google یک مشکل مداوم دارد. گزارش پوشش اکنون حدود دو هفته به تأخیر افتاده است. من داده ها را اوایل 31 آگوست 2020 می بینم ، در حالی که برخی داده ها را از 1 سپتامبر می بینند. به طور معمول این گزارش حدود دو یا سه روز عقب است ، نه 14 روز.

گزارش پوشش وضعیت نمایه سازی همه URL هایی را که Google در ملک شما بازدید کرده یا سعی کرده است بازدید کند ، نشان می دهد. بنابراین اگر می خواهید برای اشکال زدایی از تغییرات اخیر سایت خود به این گزارش دسترسی پیدا کنید ، در حال حاضر اقبال خوبی ندارید.

Google نوشت ، “ما در حال حاضر بیش از تأخیر معمول در گزارش پوشش صفحه اول فهرست کنسول تجربه می کنیم. این فقط بر گزارش دهی ، نه خزیدن ، فهرست بندی یا رتبه بندی وب سایت ها تأثیر می گذارد. پس از حل این مشکل در اینجا به روز می کنیم. با تشکر از صبر شما! “

مطالب مرتبط  20201006 SEL مختصر

این آخر هفته گذشته باید حل می شد اما اینطور نبود. امیدوارم طی چند روز آینده جبران شود.

چرا اهمیت می دهیم اگر عصر جمعه به مدت چند ساعت کاهش ترافیک مشاهده کردید و سایت شما اغلب در قسمت Top Stories در جستجوی Google است – دلیل این امر ممکن است همین باشد. باید ظرف چهار ساعت برطرف می شد ، بنابراین امیدوارم هر گونه مشکل ترافیکی طولانی مدت نباشد.

در مورد گزارش گزارش پوشش ، شما تنها نیستید. Google از این مسئله آگاه است و امیدوارم به زودی آن را برطرف کند. در حال حاضر ، فقط منتظر بمانید و هر روز دوباره بررسی کنید تا ببینید آیا Google این معیارها را به روز کرده است یا خیر. تأخیر در گزارش هیچ تاثیری در رتبه بندی ، خزیدن یا نمایه سازی شما ندارد.

The post بیشتر اشکالات جستجوی Google: مهمترین اخبار نمایه سازی ، تأخیرهای گزارش پوشش اولین بار در Search Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top