از پایین به بالای قیف ، COVID-19 در حال پرت کردن استراتژی های B2B است [Video]

thumbnail

میشل مورگان ، مدیر خدمات مشتری در بازاریابی Clix ، گفت: “همه کمی از این کار خسته شده بودند.” با موتور جستجوگر زمین زندگی کنید.

وی گفت: “اما ، در مورد” روشن کردن یک سکه “صحبت کنید ، اکنون ما تمام استراتژی هایی را که پیشنهاد داده ایم در اوایل سال جاری انجام دهیم ، انجام می دهیم زیرا ما از آن چیزی که در پایین قیف و فوق العاده فروشی است دور می شویم.” تغییر استراتژی به تأثیر COVID-19 بر مشاغل و مشتریان.

این بیماری همه گیر منجر به نوسانات غیرقابل پیش بینی برای مشاغل B2B نشده است ، در حالی که برخی در تلاشند تا از زندگی خود دور بمانند و برخی دیگر در تبدیل ها شاهد پیشرفتهای زیادی هستند. از احترام به مشتریان خود ، مشاغل نرمال تماسها را برای اقدام عملی می کنند و کمتر “فروش” می شوند.

“بنابراین ، ما به نوعی در حال انجام کارهایی هستیم که ما و آنچه مخاطبمان می خواستیم انجام دهیم ، اما شاید آن چیزی نباشد که تیم فروش آنها می خواستند انجام دهند … ساختن مخاطبان ، ساختن یک قیف برتر – ما کارهای بسیاری را انجام می دهیم. به دلیل این واقعیت که آنها فکر نمی کنند که مردم قصد خرید قیف پایین را دارند ، “گفت مورگان ، اضافه کرد که تغییر استراتژی به سرعت اتفاق افتاد زیرا مشتری وی تمرکز خود را به سمت اهداف بلند مدت سوق داد.

مطالب مرتبط  20200925 SEL مختصر

چرا اهمیت می دهیم با وجود عدم اطمینان زیاد ، بازاریابان باید مراقب معیارهای عملکرد خود باشند تا مشخص کنند چه فرصتهایی در آنجا وجود دارد. در برخی بخش ها ، پنجره فرصت ممکن است همین حالا باشد. برای سایر بخش ها ، سرمایه گذاری در آگاهی از برند یا سایر استراتژی های قیف بالا ممکن است موثرترین راه برای تخصیص منابع و آمادگی برای موفقیت در اقتصاد پس از COVID باشد.

مطالب مرتبط  نحوه بهبود بهره وری بین تیم های SEO و IT

با Land Engine Land زندگی بیشتری می خواهید؟ بیار اینجا:

  • برای جلسه کامل اینجا را کلیک کنید
  • خیزش COVID-19 در واقع سرعت بخشیدن به برخی از مبارزات PPC است [Video]
  • چه SEO برتر اکنون به مشتریان خود می گوید [Video]
  • همچنین می توانید یک لیست کامل از همه جلسات Live with Engine Search Land را در YouTube پیدا کنید.

اطلاعات بیشتر در مورد بازاریابی در زمان coronavirus

  • خیزش COVID-19 در واقع سرعت بخشیدن به برخی از مبارزات PPC است [Video]
  • هنگامی که لیست Google برای کسب و کار من تبدیل به زندگی شما می شود
  • به گفته SEO SEO ، Google نباید به روز رسانی الگوریتم را در طول همه گیری مکث کند [Video]
  • مشاغل محلی می توانند کمکهای GoFundMe را از طریق مکانهای بینگ درخواست کنند

The post از پایین به بالای قیف ، COVID-19 در حال پرت کردن استراتژی های B2B است [Video] برای اولین بار در موتور موتور جستجو ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top