از حضور در رویدادهای حضوری در سال 2021 چه احساسی دارید؟ به نظرسنجی کوتاه ما پاسخ دهید

thumbnail

رویدادهای مجازی این روزها بحث گروه های بازاریابی است. ما می دانیم ، ما در حال میزبانی از آنها هستیم. اما س bigال بزرگی که از پایان دادن به گردهمایی های حضوری گسترده و گسترده COVID-19 باقی مانده است این بود که “چه زمانی کنفرانس ها ، نمایشگاه ها و سایر رویدادهای تجاری حضوری برمی گردد؟”

پاسخ: شما به ما بگویید.

طی چند ماه گذشته ، ما یک نظرسنجی منظم را با عنوان “شاخص مشارکت در رویدادها” انجام داده ایم و در بیشتر موارد نشان داده است که نگرش در مورد سفر برای شرکت در رویدادهای تجاری غیر حضوری منفی است. صادقانه بگویم ، بدون واکسن ، تصور یک زمان امن برای حضور در آن برای بازاریابان دشوار است.

مطالب مرتبط  محتوا و coronavirus: چگونه می توانید از توده ها متمایز شوید

اما همانطور که ما برای یک فصل 2021 که هنوز دارای علامت سوال بیشتر از وضوح است ، قصد داریم یک بار دیگر از اعضای این انجمن بخواهیم که به ما کمک کنند تا دقیقاً احساسات خود را بسنجیم.

مربوط: در MarTech Live شرکت کنید. آموزش مجازی بگیرید

لطفاً با انجام این نظرسنجی کوتاه 5 س usالی به ما کمک کنید تا بتوانیم نحوه حضور شما در کنفرانس های حرفه ای و حضوری در سال 2021 را چگونه فکر می کنیم ، درک کنیم.

مطالب مرتبط  به روزرسانی Google Page Experience Update: تجربه کاربر برای تبدیل شدن به یک عامل رتبه بندی Google

برای شرکت در نظرسنجی اینجا را کلیک کنید.

نتایج را در هفته های آینده منتشر خواهیم کرد.

پست از حضور در رویدادهای حضوری در سال 2021 چه احساسی دارید؟ پاسخ دهید نظرسنجی کوتاه ما اولین بار در موتور جستجوگر سرزمین ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top