ارائه دهندگان داده می گویند ، بروزرسانی هسته اصلی دسامبر 2020 گوگل بزرگ بود ، حتی بزرگتر از مه 2020 بود

thumbnail

در تاریخ 3 دسامبر ، گوگل شروع به کار بروزرسانی هسته اصلی دسامبر 2020 کرد. به نظر می رسد داده های اولیه نشان می دهد که عرضه بیشتر روز بعد احساس می شد ، اما همانطور که گوگل گفته است ، گسترش کامل آن ممکن است دو هفته طول بکشد. بر اساس آنچه که تاکنون دیده ایم ، این به روزرسانی بسیار بزرگ و گسترده ای است ، حتی احتمالاً بزرگتر از نسخه هفت ماه پیش ، به روزرسانی هسته ای مه 2020 – و آن یکی بسیار بزرگ بود.

ما از چندین شرکت داده ای که نتایج جستجوی Google را ردیابی می کنند درخواست کردند تا برداشت های این به روزرسانی را برای ما ارسال کنند و اکثر آنها موافق هستند ، این یک به روزرسانی بزرگ بود که تقریباً در همه عمودی ها به طور قابل توجهی احساس می شد.

در SMX 8 و 9 دسامبر ثبت نام کنید تا از گلن گیب ، جان مولر گوگل در مورد به روزرسانی های الگوریتم گوگل و سایر رهبران سئو درباره تاکتیک ها و روندها و موارد دیگر صحبت کنید.

حقایق. همانطور که قبلاً گزارش کردیم ، از Google می دانیم که به روزرسانی هسته ای دسامبر 2020 در حدود ساعت 13:00 بعد از ظهر روز پنجشنبه ، 3 دسامبر آغاز شد. مانند همه به روزرسانی های اصلی ، این یک به روزرسانی جهانی بود و مختص هیچ یک نبود منطقه ، زبان یا دسته وب سایت ها. این یک “به روزرسانی هسته اصلی” کلاسیک است که Google هر چند ماه یا تقریباً آن را منتشر می کند. در این حالت ، این طولانی ترین زمان از زمان بروزرسانی هسته اصلی تأیید شده بود ، که در مقایسه با بازه زمانی معمول سه ماهه ، کمتر از هفت ماه طول کشید.

به روزرسانی های قبلی آخرین به روزرسانی هسته قبلی ، به روزرسانی هسته ای مه 2020 بود که به روزرسانی بزرگ و گسترده ای بود و دو هفته طول کشید تا کاملاً به روز شود. قبل از آن بروزرسانی هسته اصلی ژانویه 2020 ، ما در اینجا تجزیه و تحلیل هایی درباره آن به روز رسانی داشتیم. آنچه پیش از آن بروزرسانی هسته اصلی سپتامبر 2019 بود. به روزرسانی در مورد بسیاری از افراد جستجوگر وب و مدیران سایت ضعیف تر بود ، همانطور که بسیاری اظهار داشتند تأثیر آن به اندازه به روزرسانی های قبلی قبلی نبوده است. گوگل همچنین یک به روزرسانی را در ماه نوامبر منتشر کرد ، اما آن یکی مخصوص رتبه بندی های محلی بود. می توانید اطلاعات بیشتر درباره به روزرسانی های گذشته Google را از اینجا بخوانید.

این بروزرسانی دسامبر 2020. این یکی بزرگ است. ما داده ها را از چندین شرکت داده جستجو دریافت کرده ایم و همه آنها نشان می دهد که این به روزرسانی بسیار بزرگ و قابل توجه بوده است. به نظر می رسد این بروزرسانی از نظر نوساناتی که در طول زمان از این به روزرسانی خواهیم دید ، در حال کند شدن است و بیشترین تغییرات آن در روز جمعه 4 دسامبر است.

زمان بندی به روزرسانی نگرانی در مورد زمان این به روزرسانی وجود دارد ، این که چند هفته قبل از فصل تعطیلات آن را منتشر کرده است. گوگل گفت این کار پس از فصل شکرگذاری ، بعد از جمعه سیاه و دوشنبه سایبری اما قبل از تعطیلات انجام شده است. اما برای برخی ، به ویژه آنهایی که فروش زیادی قبل از تعطیلات انجام می دهند ، این به روز رسانی می تواند برای کسب و کار آنها ویرانگر باشد.

ارائه دهندگان داده در بروزرسانی اصلی دسامبر 2020

RankRanger. افراد از RankRanger گفتند که این به روزرسانی دسامبر 2020 یک “مهم” بود و به ما گفت که در حالی که به روزرسانی مه 2020 بزرگ بود ، “به روزرسانی دسامبر حتی در برخی از مناطق ، به ویژه در قسمت های بالاتر ، تغییرات بیشتری نسبت به به روزرسانی ماه مه نشان داد. سه نتیجه. “

مطالب مرتبط  ROI عاطفی باید یکی از شاخص های کلیدی عملکرد شما در طول COVID باشد [Video]

در اینجا نحوه بروزرسانی دسامبر در مقایسه با به روزرسانی ماه مه ارائه شده است:

بیست جایگاه برتر Google که RankRanger ردیابی می کند ، نوسانات در مقایسه با به روزرسانی مه بیش از دو برابر شده است.

اگر به داده های مختلف صنعت نگاه کنید ، تقریباً نوساناتی را مشاهده خواهید کرد ، با توجه به داده های RankRanger ، نوسانات در سه سطح بالا و پنج نتیجه برتر در سطح سفر ، کمی پایین تر است.

SEMRush یولیا ایبراگیموا ، اولگا آندرینکو و تیم SEMRush داده های زیادی را در این به روز رسانی برای ما آماده کردند. SEMRush گفت که این به روزرسانی بیشتر در جمعه ، 4 دسامبر احساس شد. تغییرات جستجوی دسک تاپ بیشتر در بهداشت ، املاک و مستغلات ، مسافرت ، امور مالی ، قانون و دولت و در جستجوی تلفن همراه ، بهداشت و قانون ، شغل و آموزش ، حیوانات خانگی و حیوانات ، املاک و مستغلات احساس می شد. ابزار ردیابی سنسور SEMRush جمعه 4 دسامبر نمره 9.4 را نشان می دهد ، همچنین به روزرسانی هسته ای مه 2020 نیز توسط SEMRush انجام شد اما به روزرسانی ژانویه نزدیک به 8 بود.

در اینجا نوسانات SEMRush بر اساس دسته بندی وجود دارد:

SEMRush همچنین برندگان و بازندگان این به روزرسانی را به اشتراک گذاشت. برندگان zoominfo.com ، whitepages.com ، linkedin.com ، ebay.com ، vimeo.com ، loginbrain.com yahoo.com ، foursquare.com و businesswire.com بودند. بازنده ها yellowpages.com ، newsbreak.com ، gettyimages.com ، wish.com ، echovita.com ، urbandictionary.com ، local.com ، dnb.com و aliexpress.com بودند.

معیارهای جستجو مارکوس توبر از Search Metrics به ما گفت “همانطور که گوگل اعلام کرد ، مشخص است که این نسخه به روزرسانی اصلی همچنان ادامه دارد. با این حال ، در حال حاضر می توانیم برخی تغییرات واضح در رتبه بندی را در مناطق معمولی مربوط به E-A-T و محتوا – موسیقی ، بهداشت ، امور مالی ، اخبار و تجارت الکترونیکی مشاهده کنیم. جالب اینجاست که برخی از برندگان و بازندگان آخرین Core Update در ماه مه ، دید خود را از دست داده یا از دست داده اند ، اما فقط تعداد کمی از آنها. Spotify و Twitch که با آخرین بروزرسانی متحمل خسارات زیادی شده اند ، هنوز نشانه هایی از بهبودی را نشان نداده اند. اما ممکن است این باشد که Google در حال انجام به روزرسانی با دقت در چند تکرار برای آزمایش نتایج است. یا همچنین ممکن است تأثیر به روزرسانی نسبت به فصل تعطیلات نسبت به سایر به روزرسانی ها کمتر باشد. طی 1 یا 2 هفته بیشتر خواهیم دانست. “

SearchMetrics برخی از داده ها را در وب سایت خود نیز منتشر کرد ، از جمله مقایسه کاهش و افزایش رتبه بندی در ماه مه 2020 با دسامبر 2020:

SearchMetrics همچنین برندگان و بازندگان خود را منتشر کرد. برندگان اولیه عبارتند از: valuepenguin.com ، verywellhealth.com ، celebritynetworth.com ، vudu.com ، songmeaning.com ، zoominfo.com ، realsimple.com ، creditkarma.com ، cliffnotes.com ، elle.com و azquotes.com. بازندگان اولیه wsfb.com ، heart-music.com ، cocolate.com ، soundguys.com ، gearbest.com ، thechive.com ، medbroadcast.com ، cloverlyrics.com ، lyriccenter.com و theasaurus.net هستند.

سیستریکس سیستریکس همچنین برخی از اطلاعات مربوط به این به روزرسانی را در جایی منتشر کرد که یوهانس بئوس ، مدیر عامل شرکت سیستریکس ، از او س askedال کرد آیا این یک هدیه زود هنگام کریسمس از طرف Google است. این شرکت گفت که از جمعه بعدازظهر ، به وقت اروپای مرکزی ، اولین تغییرات را در نتایج جستجو مشاهده کرده است. این اولین واکنش ها در اطلاعات روزانه SISTRIX از شنبه (5 دسامبر) قابل مشاهده است.

مطالب مرتبط  آیا اپل در مورد جستجو واقعی است و قصد دارد Google را به کار بگیرد؟

داده های این شرکت نشان داد که فرهنگ های لغت نامه و دائرlopالمعارف ها در اینجا زیان زیادی دیده اند. چرا؟ این شرکت گفت که تعجب آور نیست زیرا دستورالعمل های جدید ارزیابی کیفیت به طور خاص آنها را در آخرین به روز رسانی فراخوانده است.

این شرکت برندگان و بازندگان خود را نیز منتشر کرد. برندگان ducksters.com ، songmeanings.com ، babycenter.com ، nameberry.com ، verywellhealth.com ، newsworldencyclopedia.org ، mn2s.com ، zoominfo.com و cazoo.co.uk بودند. بازنده ها tenor.com ، littlewoods.com ، ents24.com ، wish.com ، fantasyfiction.com ، wikiwand.com ، lexico.com ، whosampled.com و secondhandsongs.com بودند.

داده مطابقت دارد؟ برخی از ارائه دهندگان داده با هم تداخل دارند اما هر ارائه دهنده داده معیارهای مختلف ، سایت های مختلف ، مجموعه کلمات کلیدی مختلف را ردیابی می کند. بنابراین به همین دلیل مطابقت دقیق وجود ندارد.

انجمن سئو. در انجمن جستجوگرها در انجمن های گفتگوی آنلاین و در رسانه های اجتماعی پیرامون این به روزرسانی بحث در جامعه SEO وجود ندارد. برخی از افراد ادعا کردند که بیش از 40٪ از ترافیک ارگانیک Google خود را از دست داده اند ، در حالی که دیگران از این به روزرسانی عملکرد خوبی داشتند. من حتی برخی ادعا کرده ام که بیش از 150 درصد افزایش بازدید از Google را نشان می دهد. می توانید برخی از گفتگوهای انجمن را در میزگرد موتور جستجو بخوانید.

در صورت ضربه خوردن چه باید کرد. Google توصیه کرده است که اگر تحت تأثیر یک به روزرسانی اصلی در گذشته تأثیر منفی بگذارید ، چه مواردی را باید در نظر بگیرید. اقدامات خاصی برای بازیابی انجام نشده است و در حقیقت ، تأثیر منفی در رتبه بندی ممکن است نشان ندهد که خطاهایی در صفحات شما وجود دارد. با این حال ، Google لیستی از س questionsالات را ارائه داده است تا در صورت آسیب دیدن سایت شما توسط به روزرسانی اصلی ، آنها را در نظر بگیرید. گوگل گفت شما می توانید بین به روزرسانی های هسته ای کمی بهبود پیدا کنید اما بزرگترین تغییری که مشاهده می کنید بعد از یک به روزرسانی اصلی دیگر است.

چرا اهمیت می دهیم جدا کردن آنچه برای انجام معکوس کردن ضربه الگوریتمی سایت شما ممکن است انجام دهد ، دشوار است. وقتی صحبت از به روزرسانی هسته اصلی گوگل می شود ، انجام این کار حتی دشوارتر است. اگر این داده ها و تجربه و توصیه های قبلی به ما نشان داده اند این است که این به روزرسانی های اصلی گسترده ، گسترده هستند و بسیاری از مسائل کلی کیفیت را پوشش می دهند. داده های فوق این واقعیت را تقویت کرده است. بنابراین اگر سایت شما مورد به روزرسانی اصلی قرار گرفت ، معمولاً توصیه می شود از همه موارد عقب نشینی کنید ، دید گسترده تری از وب سایت کلی خود داشته و ببینید که برای بهبود کلی سایت می توانید چه کاری انجام دهید.

پست ارائه شده به روز رسانی هسته ای دسامبر 2020 گوگل بسیار بزرگتر ، حتی بزرگتر از ماه مه 2020 ، می گوید ارائه دهندگان داده ابتدا در موتور جستجوگر زمین ظاهر شدند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top