ابزار جدید بازرسی URL بینگ: آنچه انجام می دهد و چرا باید از آن استفاده کرد

thumbnail

بینگ ابزارهای جدید خود را Bing Webmaster پنجشنبه به طور کامل راه اندازی کرد و با این کار ، یک ابزار جدید بازرسی آدرس اینترنتی است.

ابزار بازرسی URL Bing به شما امکان می دهد نسخه URL های خود را که دارای نمایه سازی بینگ است ، بازرسی کنید و به این ترتیب امکان شناسایی مشکلات فهرست بندی بالقوه به دلیل خزیدن یا پیروی از دستورالعمل های بینگ مستر بینگ را ندارید.

گوگل ابزار بازرسی URL خود را از دو سال پیش در ژوئن سال 2018 راه اندازی کرد.

چگونه این دو مقایسه می شوند؟

آنها مشابه هستند. ابزارهای بازرسی URL Google و Bing تقریباً مشابه هستند. آنها اساساً همین کار را انجام می دهند: به وب مسترها ، توسعه دهندگان ، جستجوگرها و صاحبان سایت کمک کنید تا موضوعات نمایه سازی بالقوه با URL ها را در موتورهای جستجو مربوطه خود مشاهده کنند.

از هردو استفاده کنید اگرچه آنها مشابه هستند ، به این معنی نیست که فقط باید از یکی استفاده کنید. از هردو استفاده کنید هرکدام نحوه عملکرد URL های شما را در این موتورهای جستجوگر خاص نشان می دهند. اگر می خواهید ببینید URL شما در Google چگونه انجام می شود ، از ابزار Google Inspection Inspection استفاده کنید. اگر می خواهید URL خود را در بینگ انجام دهید ، از ابزار بازرسی URL بینگ استفاده کنید.

صفحه نمای کلی. این چیزی است که بعد از اجرای URL برای تست ، در صفحه نمای کلی به نظر می رسد.

ابزار بازرسی URL بینگ:

ابزار بازرسی URL Google:

هر دو ابزار به شما امکان می دهند URL را وارد کنید ، نسخه نمایه شده URL را با یکدیگر مقایسه کنید یا یک آزمایش زنده از آن URL را انجام دهید تا تغییرات فوری در URL را که احتمالاً ایجاد کرده اید مشاهده کنید. اگر URL در موتورهای جستجوگر ایندکس شده باشد ، هر دو ابزار به شما نشان می دهند. و هر دو مسئله یا پیشرفتهای سئو را می توان به شما نشان داد و همچنین هرگونه نشانه گذاری یا پیشرفت هایی را در آن صفحات نشان داد. همچنین ، هر دو ابزار به شما امکان می دهند درخواست نمایه سازی کنید.

مطالب مرتبط  گوگل در سال 2019 2.7 میلیارد تبلیغات بد ، نزدیک به 1 میلیون حساب تبلیغ را حذف کرد

ابزار Google AMP را برجسته می کند ، Bing چنین نمی کند.

نمایه سازی جزئیات این اطلاعات را در مورد وضعیت نمایه شده یک صفحه نشان می دهد. اگر نشانی اینترنتی ایندکس شده باشد و موارد دیگر ، به شما نشان می دهد. بیایید مقایسه کنیم

بینگ:

Google:

بینگ اولین و تاریخ نخستین URL را برای شما نشان می دهد ، Google آن را به شما نشان نمی دهد. هر دو بار آخرین بار صفحه خزنده به شما نشان می دهد. Google روش کشف ، یا یک فایل XML نقشه سایت یا صفحه مرجع را به شما نشان می دهد ، بینگ آن جزئیات را نشان نمی دهد. Google نماینده کاربری را که صفحه را خزنده می کند ، به شما نشان می دهد ، آیا یک نماینده کاربر تلفن همراه یا دسک تاپ است – بینگ نمی کند. هر دو نشان می دهند که اگر صفحه با موفقیت بارگیری شود ، و اگر فهرست بندی مجاز باشد ، نمی تواند خزیده شود. همچنین هر دو نشانی اینترنتی متعارف را نشان می دهند ، اما گوگل مجازات انتخاب شده گوگل را در مقابل عرفی اعلام شده توسط کاربر نشان می دهد.

مسائل هردو ابزار همچنین به شما کمک می کنند تا در هنگام یافتن مشکلات با URL های خود را برطرف کنید.

بینگ:

Google:

هر دو ابزار ممکن است مسائل مختلفی را برای شما نشان دهند. به عنوان مثال ، URL من در بینگ بررسی کردم مسائل مربوط به وجود برچسب های متا را از بین برد و ویژگی های alt برای تصاویر موجود را نشان داد. من با ابزار Google Inspection URL آن خطاها را دریافت نکردم. بنابراین مجبور شدم یک صفحه دیگر را در سایت خود مقایسه کنم تا خطاها را ببینم و خطایی که در گوگل مشاهده کردم حدود AMP بود که بینگ آن را به من نشان نداد. بنابراین هر دو ابزار می توانند و موارد مختلفی را نشان دهند که برای موتورهای جستجو کاربرد بیشتری دارد.

مطالب مرتبط  Google نتایج غنی افت قیمت را به نتایج جستجو اضافه می کند

هنگامی که ابزارها مسائل را نشان می دهند ، می توانید بر روی آنها کلیک کنید ، این مسئله تنها توصیفی را ارائه نمی دهد و مستندات راهنمایی در مورد چگونگی حل آن را به شما ارائه می دهد. ابزارها همچنین کد یا HTML را که دارای مشکل است برجسته می کند. Google این موارد را با فشار بیش از پنجره در سمت راست صفحه باز می کند. بینگ مسئله را در بالای فهرست در بالای صفحه نشان می دهد.

چرا اهمیت می دهیم اگر با یک URL خاص مشکل دارید و این URL را به صورت صحیح فهرست بندی می کنید ، از این ابزار استفاده کنید. حتی اگر گوگل همه چیز خوب است ، ابزار Bing را امتحان کنید ، ببینید چه چیزی به شما نشان می دهد که می توانید اصلاح کنید. به نظر می رسد که پس از بررسی سریع ، هر دو ابزار خطاهای کمی متفاوت را برای شما نشان می دهند که می توانید برطرف کنید که این به سود هر دو موتور جستجو است.

The post ابزار جدید بازرسی URL Bing: آنچه انجام می دهد و چرا باید از آن استفاده کرد ، برای اولین بار در Land Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top