آیا عرضه واکسن COVID همایش های حضوری را برمی گرداند؟

thumbnail
دسامبر 14 ، 2020 – پرستار ساندرا لیندسی اولین آمریکایی است که واکسن Pfizer COVID-19 را در مرکز پزشکی یهودی لانگ آیلند در کوئینز ، نیویورک دریافت می کند. (با احترام: Northwell Health)

هفته گذشته ، ایالات متحده شروع به پخش تاریخی اولین واکسن مصوب COVID-19 کرد ، و به این کشور و بقیه جهان خوش بینی طولانی مدت نسبت به پایان این همه گیر وحشتناک را داد.

صرفاً در سطح انسانی ، تسکین در آینده که اجتماعات خانوادگی و اجتماعات اجتماعی بدون ترس از ابتلا به این بیماری مهلک امکان پذیر باشد ، دلیل برگزاری جشن است. برای بازاریابان و متخصصان ، این بدان معناست که به زودی ما می توانیم در دفاتر ، خارج از سایت ها ، سفرهای فروش ، کنفرانس ها و نمایشگاه های تجاری گرد هم آییم.

مطالب مرتبط  20201013 SEL مختصر

در سال جاری چندین بار ما از بازاریابان در مورد میزان راحتی آنها برای حضور در رویدادهای زنده و غیاب واکسن موثر COVID-19 نظرسنجی کرده ایم و هر بار به ما گفته اند که تا حد زیادی از مسافرت ها و اجتماعات شخصی شرکت نمی کنند. اما ، با توجه به اینکه مطمئناً واکسن طولانی مدت آغاز شده است ، فکر کردیم زمان آن رسیده است که ارزیابی کنیم آیا این نظرات تغییر کرده است یا خیر.

لطفاً برای بررسی کوتاه ما اینجا کلیک کنید. بیشتر از 5 دقیقه طول نمی کشد تا پر شود.

مطالب مرتبط  بعدی در Live با موتور جستجو زمین: برخورد با تبلیغات CCPA و Facebook

مشاغل مختلف در سراسر جهان که کنفرانس ها و نمایشگاه های تجاری را برای بازاریابان برگزار می کنند ، تحت تأثیر همه گیر قرار گرفته اند. از طریق این بررسی شاخص تکرار مشارکت رویدادها ، امیدواریم بتوانیم داده های عملیاتی را برای آن سازمان دهندگان ارائه دهیم تا تصمیم بگیرند که آیا یک بار دیگر نمایش های حضوری خود را برنامه ریزی می کنند.

از شرکت شما متشکرم ما نتایج را طی چند هفته منتشر خواهیم کرد.

The post آیا واکسن COVID همایش های حضوری را بازگرداند؟ اولین بار در سرزمین موتور جستجو ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top