آیا زمان گوگل اسکاتلند است؟

گوگل در 219 کشور در سراسر جهان فعالیت می کند و نتایج جستجوی گوگل را مطابق با تنظیمات آن ، شامل 179 مورد از آنها است. مأموریت Google “سازماندهی اطلاعات جهان و استفاده از آن در دسترس جهانی و مفید” و احتمالاً بیشتر آنها می گویند که این کار بسیار خوبی از آن انجام می دهد.

با این حال ، Google برای کاربران در اسکاتلند (بعلاوه ولز و ایرلند شمالی) غالباً نتایج قابل توجهی را ارائه می دهد که مرتبط نیستند و در بعضی موارد بالقوه خطرناک هستند.

جستجوی اصطلاحاتی مانند “قوانین قفل شدن کورون ویروس” این صفحه را به عنوان نتیجه شماره یک ارائه می دهد:

مشکل این است که چهار ملتی که انگلستان را تشکیل می دهند هر کدام قوانین قفل مختلفی دارند. اگرچه آن را در عنوان مشخص نمی کند ، این صفحه فقط در مورد انگلیس اعمال می شود. اخیراً به روزرسانی شده است که در متن اصلی توضیح داده شده است اما اجازه دهید با آن روبرو شویم ، هیچ کس از ابتدا تا انتها این صفحه را نمی خواند.

از نظر Google ، آنها در صورت نیاز به خواندن آن و تغییر مکان در جای دیگر ، صفحه صحیحی را ارائه نکرده اند. آنها می خواهند هر چه سریع تر اطلاعات صحیح را ارائه دهند اما در بسیاری از زمینه ها این کار را انجام نمی دهند.

شما می توانید استدلال كنید كه این تقصیر دولت انگلستان است كه ارتباطات آن در طول بحران مورد انتقاد گسترده قرار گرفته است و شما می خواهید این نکته را داشته باشید ، آنها به صورت آفلاین كار غیرقانونی انجام داده اند. در عین حال ، گوگل نیز در حال شکست است و این نوع مسئله محدود به سایت های دولت انگلستان نمی شود.

مطالب مرتبط  فراتر از راه اندازی مجدد: استراتژی وب خود را به سمت تکرارهای منظم توسعه دهید

فروش خانه خود در اسکاتلند؟ ممکن است بخواهید در مورد انجام یک نظرسنجی اطلاعات کسب کنید. موفق باشید – جستجوی “بررسی املاک” در اسکاتلند اطلاعات کمی را در رابطه با اسکاتلند ، که دارای سیستم متفاوتی از فروش املاک است ، برمی گرداند.

تصادف داشتید و به دنبال ایجاد ادعا در اسکاتلند هستید؟ بسیاری از سایت ها و شرکت هایی که می یابید نمی توانند به طور مستقیم به شما کمک کنند (بدون شک آنها با خوشحالی می توانند اطلاعات شما را بفروشند.) قانون اسکاتلند با قانون انگلیسی و ولز متفاوت است ، به همان روشی که قانون آمریکا با کانادا متفاوت است. . برای برخورد با سیستم حقوقی اسکاتلند به یک مشاور اسکاتلندی نیاز دارید.

مجوز ماهیگیری می خواهید؟ آیا می خواهید یک حادثه زیست محیطی را گزارش کنید؟ نگران سیل هستید و می خواهید هشدارهای دولت را بیابید؟ آیا می خواهید بدانید که مالیات بر درآمد شما چه مقدار باید پرداخت کنید؟

در هر یک از این موارد و موارد دیگر ، Google در اسکاتلند اطلاعات بی ربط و احتمالاً گمراه کننده را در نتایج برتر ارائه می دهد.

اسکاتلند یک دولت “منحرف” دارد. این یکی از چهار کشوری است که انگلیس را تشکیل می دهد و دارای سیستم حقوقی خاص خود و پارلمان است که مسئولیت مناطقی مانند بهداشت ، آموزش ، محیط زیست ، توسعه اقتصادی ، گردشگری ، برخی از تأمین اجتماعی و مالیات و … را به عهده دارد. اسکاتلند نیز مانند سایر کشورها نمایندگان مجلس نمایندگان در پارلمان انگلستان دارد. پارلمان انگلستان با همه موارد دیگر سر و کار دارد. سیاست خارجی ، دفاع ، پخش ، مهاجرت و موارد دیگر. از همه مهمتر ، این کشور همچنین با همه مناطق واگذار شده ، برای انگلیس كه پارلمان خاص خود را ندارد ، سروكار دارد. هنوز با من؟ شما واقعاً نمی توانید گوگل را به خاطر عدم درک این آشفتگی مقصر بدانید ، یا می توانید؟

مطالب مرتبط  مشاغل محلی می توانند کمکهای GoFundMe را از طریق مکانهای بینگ درخواست کنند

بدتر میشود. گوگل “انگلیس” را مترادف “UK” می داند. اگر به عنوان مثال یک جستجوی جستجو با انگلستان را واجد شرایط کنید ، به عنوان مثال ، “kayaking uk” Google نتایج به دست آمده مربوط به اسکاتلند را حذف می کند اما مواردی را در مورد انگلستان شامل می شود.

Google متنی را که جستجو کرده اید یا مترادف آن است. بنابراین “قایق رانی” جسورانه است زیرا مترادف قایقرانی است و “انگلیس” جسورانه است زیرا گوگل فکر می کند مترادف انگلیس است. Google هیچ یک از ملل دیگری که انگلستان را مترادف انگلستان نمی داند ، به رسمیت نمی شناسد.

همانطور که اشاره کردم ، گوگل نتایج جستجوی مختص 179 کشور را دارد. چه چیزی برای افزایش نتایج جستجو برای 10 میلیون نفر دیگر (مردم اسکاتلند ، ولز و ایرلند شمالی) از افزایش این امر جلوگیری می کند؟ بیایید با آن روبرو شویم ، مردم بلژیک وقتی درخواست های مشابه را می کنند نتایج فرانسه را دریافت نمی کنند. بلژیک نتایج خاص خود را دارد. دانمارک که جمعیتی معادل اسکاتلند دارد ، نتایج خاص خود را دارد. Google کاملاً قادر به مرتب کردن موارد است. من گمان می کنم که این فقط به سادگی از کار بدی که انجام می دهد آگاه نیست.

The post آیا زمان گوگل اسکاتلند است؟ برای اولین بار در موتور موتور جستجو ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top