آمدن در Live با موتور جستجو زمین: سری سه روزه ویژه در زمینه جستجوگرها برای توسعه دهندگان

thumbnail

در تاریخ 22 تا 24 ژوئیه ، ویرایشگر مشارکتی Search Engine Land ، Detlef Johnson ، مجموعه ای از جلسات آموزشی 90 دقیقه ای را برای مقابله با توسعه برنامه نویسان و برنامه نویسی متناسب با سئو در سریال livestreamed SEO ما برای توسعه دهندگان برگزار می کند.

تظاهرات کدگذاری زنده را تماشا کنید ، سؤالات خود را توسط کارشناسان پاسخ دهید و در طول سه روز با سایر سئوها و توسعه دهندگان درگیر شوید.

از آنجا که به روزرسانی های الگوریتم جستجوی Google باعث می شود که بهینه سازی در مدرسه قدیمی تأثیر کمتری بگذارد و ابزاری مانند افزونه های CMS و سیستم عامل های سئو بیشتر به کار گرفته می شوند ، SEO باید دانش خود را در مورد جنبه های فنی بهینه سازی پیش ببرد. و از آنجا که توسعه دهندگان همچنان به ایجاد برنامه های نوآورانه و تجربیات تعاملی به صورت آنلاین می پردازند ، نیاز به آن جامعه وجود دارد که بداند چگونه این کار را به روشهایی انجام دهد که دوستدار SEO باشند.

مطالب مرتبط  SEL 20200601

SEO برای توسعه دهندگان جایی است که آن جوامع گرد هم می آیند.

علاوه بر Detlef ، مهمانان شامل موارد زیر می شوند:

 • چهارشنبه ، 22 ژوئیه
  • آنتونی مولررئیس جمهور ZenSEM و کیتلین مورینمدیر سئو و استراتژی محتوا در دانشگاه جنوب نیوهمپشایر ، در مورد روابط بازاریاب و توسعه دهنده و چگونگی ارتباط هر دو گروه موثرتر صحبت خواهد کرد.
  • راس جفریمدیر ادغام های استراتژیک در دادا ، در مورد نشانه گذاری دوستانه SEO صحبت خواهد کرد.
 • پنجشنبه 23 ژوئیه
  • جان مورچ، مدیرعامل اندیشه اندیشی ، LLC ، بحث خواهد کرد چگونه توسعه دهندگان JavaScript قادر به استفاده از کروم بدون سر هستند تا تقریباً کاری را انجام دهند که یک مرورگر بتواند انجام دهد.
 • جمعه 24 تیر
  • مارتین اسپلیت، مشاور توسعه دهنده در Google ، بحث خواهد کرد آنچه باید و نگران نباشید هنگام صحبت از JavaScript و فهرست بندی Google باشد.
مطالب مرتبط  چرا یادگیری ماشینی و درک قصد جستجوگر برای جستجو بسیار مهم است

این گفتگوها به صورت زنده از ساعت 1 بعد از ظهر برگزار می شود. هر روز EST در صورت تمایل به عضویت در اینجا ثبت نام کنید.

سخنرانان علاوه بر ارائه و کدگذاری زنده ، به سؤالات مخاطبان نیز می پردازند. ما ضبط های این مجموعه را برای مشاهده در صورت تقاضا در کانال YouTube YouTube موتور جستجو ارسال خواهیم کرد.

ما امیدواریم که این سری از مباحث زنده ، سخنرانی ها ، آموزش ها و ملاقات ها به همه کمک کنند تا در مورد تاکتیک ها و بهترین شیوه ها به روز و تند باشند. اگر ایده ای برای جلسه دارید یا می خواهید به یک پانل بپیوندید ، به [email protected] ایمیل بزنید یا ایده خود را در اینجا مطرح کنید.

آخرین جلسه Live با موتور جستجو را در اینجا مشاهده کنید.

The post Coming on Live with Search Engine Land: سری سه روزه ویژه SEO برای توسعه دهندگان برای اولین بار در Land Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top