آزمایشگر جدید robot.txt بینگ می تواند به جستجوگرها کمک کند تا مسائل خزنده را شناسایی کنند

thumbnail

این شرکت جمعه اعلام کرد بینگ یک تستر robots.txt را به Webmaster Tools خود اضافه کرده است. این ویژگی جدید به SEO ها امکان می دهد تا پرونده های robots.txt خود را تجزیه و تحلیل کنند و مواردی را که ممکن است مانع خزیدن بهینه Bing شود برجسته می کند.

تستر و ویرایشگر robots.txt در Bing Webmaster Tools.

چگونه کار می کند سئوکاران می توانند از این ابزار برای بررسی و تأیید پرونده robots.txt خود استفاده کنند یا بررسی کنند که آیا URL مسدود است ، کدام عبارت آن را مسدود کرده و برای کدام یک از نمایندگان کاربر است.

همچنین می توان با استفاده از ویرایشگر در فایلهای robots.txt تغییراتی ایجاد کرد. عملکرد آزمون می تواند URL ارسالی را در برابر محتوای ویرایشگر بررسی کند ، به SEO ها و صاحبان سایت اجازه می دهد تا URL را در محل بررسی کنند.

مطالب مرتبط  دستورالعمل های مختلط: یادآوری اینکه پرونده های robots.txt توسط Subdomain و پروتکل اداره می شوند ، از جمله www / non-www و http / https [Case Study]

فایل robots.txt ویرایش شده را می توان بارگیری کرد تا به صورت آفلاین به روز شود و اگر تغییراتی در آن از جاهای دیگر اعمال شده باشد ، می توان از گزینه واکشی برای بازیابی آخرین نسخه پرونده استفاده کرد.

تست کننده به عنوان Bingbot و AdIdxbot (خزنده مورد استفاده توسط Bing Ads) عمل می کند و گزینه ای برای جابجایی بین این دو وجود دارد. این ابزار همچنین SEO ها را قادر می سازد تا در خواست خود را به Bing اطلاع دهند كه فایل robots.txt شما به روز شده است.

مطالب مرتبط  فیلتر کردن عبارت جستجوی جدید Google چقدر بر شفافیت هزینه تبلیغات تأثیر دارد؟ در اینجا چگونگی کشف این موضوع آمده است

چرا اهمیت می دهیم پیروی از قالب ها و نحوهای مورد نیاز مربوط به robots.txt می تواند پیچیده باشد ، که ممکن است منجر به خطاهایی شود که منجر به خزیدن بهینه بهینه شود. این ابزار می تواند به برجسته سازی موارد خزنده برای سئوکاران و مدیران وب کمک کند و آنها را قادر می سازد پرونده های robots.txt خود را با سهولت عیب یابی کنند.

پست تست کننده جدید robot.txt بینگ می تواند به جستجوگرها کمک کند تا مسائل خزنده را شناسایی کنند اولین بار در Search Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top